Zobacz więcej ofert pracy

Programista C++, C#

J.T.C. Spółka Akcyjna
Będzin
praca stacjonarna
2196 dni temu

Firma J.T.C Spółka Akcyjna oferuje kompleksowe usługi w zakresie dostaw, montażu i uruchomień Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki (AKPiA) oraz urządzeń i systemów elektrycznych.
W związku z sukcesywnym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy:

Miejsce pracy: Będzin

Zakres obowiązków:

  • Prace programistyczne

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - informatyczne.
  • Bardzo dobra znajomość języków programowania C++, C#.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień bazodanowych.
  • Praktyczna wiedza w zakresie implementacji protokołów komunikacyjnych: DLMS, Modbus.
  • Mile widziane będą uprawnienia SEP.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej finansowo firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Premię prowizyjną bez górnych ograniczeń oraz gwarantowaną płacę zasadniczą.
  • Pracę pełną wyzwań oraz ciekawych projektów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szeroki pakiet socjalny.
  • Miłą i przyjazną atmosferę w zgranych zespołach.