Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Programista ASP/ASP.Net

Gry-Online S.A.
Kraków
praca stacjonarna
5831 dni temu

Ogłoszenie numer: 51524, z dnia 2008-10-31

www.gry-online.pl

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

1. analiza wymagań, projektowanie i tworzenie modułów i aplikacji internetowych; 2. wdrażanie aplikacji wraz z prowadzeniem testów funkcjonalnych i wydajnościowych; 3. optymalizacja i rozwój wdrożonych rozwiązań.

Wymagania

1. minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; 2. bardzo dobra znajomość języków i technologii ASP, ASP.Net, C++, XML, Ajax, DHTML, CSS2 oraz T-SQL (wersja MS SQL Server 2000/2005); 3. bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio 2005; 4. dobra znajomość języka angielskiego; 5. samodzielność w działaniu; 6. sumienność i profesjonalizm; 7. bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

1. umowę o pracę; 2. ciekawą pracę przy tworzeniu jednego z największych w Europie wortali poświęconych w całości tematyce rozrywki elektronicznej; 3. możliwość samodzielnego realizowania projektów; 4. atrakcyjne wynagrodzenie; 5. możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy, certyfikaty) 6. pakiet socjalny.