Praca.pl Praca świętokrzyskie Programista Android świętokrzyskie
Programista Aplikacji Mobilnych (Android)

AUDIT Doradztwo Personalne
świętokrzyskie
praca stacjonarna
3055 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wlkp., poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Uczestniczenie w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość metodologii tworzenia oprogramowania, narzędzi i procesów
  • Mile widziana znajomość języków Java, C, C++ i  C#
  • Dobra znajomość języka SQL
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dużej, międzynarodowej firmie
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwa pomoc w relokacji.