Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Programista aplikacji internetowych

Ena Creation Piotr Cywicki
Kraków
praca stacjonarna
6089 dni temu

Ogłoszenie numer: 37631, z dnia 2007-12-14

Ena Creation to zespół profesjonalistów, którzy w swojej pracy przede wszystkim stawiają na wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych oferujemy produkty oparte na nowoczesnych narzędziach technologicznych.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Wdrażanie serwisów internetowych w oparciu o autorski system CMS. Stały rozwój oraz opieka nad istniejącymi aplikacjami.

Wymagania

dobra znajomość PHP 5 (obiektowo) * dobra znajomość SQL (MySQL 5 oraz MSSQL) * dobra znajomość JavaScript * dobra znajomość CSS * dobra znajomość HTML, XHTML * minimum roczne doświadczenie jako programista PHP * stały dostęp do Internetu * odpowiedzialność i terminowość * silna motywacja i dyspozycyjność * umiejętność pracy w zespole * umiejętność pracy z wykorzystaniem oprogramowania kontroli wersji (np. CVS) * kreatywność, otwartość na nowe technologie * znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)

Oferujemy

Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie. Udział w nowych, ciekawych wyzwaniach / MOŻLIWE ZATRUDNIENIE W FORMIE TELEPRACY