Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Webdeveloper śląskie
Programista aplikacji internetowych

I-Dotcom Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
4405 dni temu

Ogłoszenie numer: 221790, z dnia 2012-07-23

I-Dotcom jest liderem na rynku oprogramowania e-commerce, projektuje systemy sprzedaży internetowej na rynki w Europie jak i USA.

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: SPROG-06/12

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Programista aplikacji internetowych będzie pracować w zespole programistów odpowiedzialnych za tworzenie i rozwijanie aplikacji internetowych w różnych technologiach internetowych – PHP (Symfony) lub Python (Django).

Wymagania

  • doświadczenie w programowaniu w jednym z języków - PHP, Python
  • doświadczanie w projektowaniu aplikacji opartych o framework Symfony lub Django
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • dobra znajomość HTML/CSS i XML/XSLT

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • prace w dynamicznym zespole przy projektach dla renomowanych firm
  • poszerzanie wiedzy i kwalifikacji