Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Programista aplikacji internetowych i systemowych

Wonder Vision
Katowice
praca stacjonarna
5544 dni temu

Ogłoszenie numer: 64009, z dnia 2009-05-11

Firma Wonder Vision aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Realizacja projektu zarządzania reklamami video online
  • Realizacja nowych projektów i serwisów internetowych
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnej i technicznej

Wymagania

  • Biegła znajomość PHP lub Python.
  • Znajomość języków skryptowych.
  • Zaawansowana znajomość podstaw technologii internetowych: XHTML, CSS, JavaScript - Ajax
  • Wiedza i umiejętności z zakresu relacyjnych baz danych (MySQL, postgreSQL)
  • Doświadczenie przy realizacji projektów
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość Frameworków
  • Znajomość PYTHON
  • Znajomość podstaw programów graficznych
  • Znajomość języków skryptowych platformy Linux.
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Interesującą pracę w młodym zespole
  • Umowa o prace lub inna dopasowana do potrzeb forma zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie