Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android

OVOO Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4235 dni temu

Ogłoszenie numer: 257867, z dnia 2013-02-11

OVOO oferuje usługi z zakresu tworzenia nowych rozwiązań oraz konsultingu dla potrzeb partnerów strategicznych. Nasz zespół został starannie wyselekcjonowany wśród najlepszych polskich specjalistów branży telekomunikacyjnej i IT – by tworzyć to w czym jesteśmy najlepsi, technologię przyszłości. Wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy u czołowych operatorów i dostawców na całym świecie. Niezmiennie rozszerzamy nasze horyzonty, wyprzedzając aktualne trendy i wprowadzając nowe rozwiązania. Profil firmy jest ściśle ukierunkowany na wąską dziedzinę która jest naszą domeną gdyż dla nas liczy się przede wszystkim profesjonalizm. OVOO to pasja, kreatywność, innowacja i doświadczenie – stworzone by przewyższyć Wasze oczekiwania.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • projektowanie i programowanie aplikacji mobilnych zgodnie z wymaganiami
  • dokumentowanie wykonanej pracy
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • współpraca z kierownikami projektów oraz zespołem developerskim i testowym przy realizacji projektów informatycznych
  • wsparcie w obsłudze procesu oferowania

Wymagania

Główne wymagania:
  • dobra znajomość JAVA
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych Android
  • znajomość wzorców oprogramowania
  • znajomość linuxa
  • znajomość Eclipse, SVN, Maven
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z angielską dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • doświadczenie w C++
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych iOS
  • doświadczenie w technologii JSLEE (OpenCloud Rhino i Mobicents) i SipServlet
  • znajomość technologii i protokołów telekomunikacyjnych: IMS, SIP, Diameter

Oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się młodej firmie
  • rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi i telekomunikacyjnymi
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • szkolenia w zakresie technologii telekomunikacyjnych