Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android / iOS

Matrix Solution Sp. z o.o. S.K.A.
Kraków
praca stacjonarna
3368 dni temu

Ogłoszenie numer: 730814, z dnia 2015-06-29

Szukamy Programisty Android lub iOS.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 1/IT/SM

Opis stanowiska

Tworzenie aplikacji sportowej dla systemu operacyjnego Android lub iOS.

Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu systemu Android lub iOS (min 1 rok),
  • Dobra znajomość techniczna rozwoju aplikacji mobilnych dla Android / iOS,
  • Znajomość technologii webowych: HTML5 / CSS / JS,
  • Umiejętność szybkiego dostarczenia prototypów rozwiązań opartych na bieżących produktach,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • Znajomość środowiska ASP.NET,
  • Aplikacje wdrożone w Google Play lub podobnych,
  • Znajomość innych platform mobilnych (Tizen, iOS, Windows),
  • Doświadczenie w programowaniu urządzeń przenośnych,
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces tworzenia (analiza statyczna) oraz testowania (wydajności) oprogramowania.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwy płatny staż,
  • Szkolenia i możliwość nieustannego podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy.