Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Programista, lider zespołu programistów

AltaSoft s.c.
Katowice
praca stacjonarna
6537 dni temu

Ogłoszenie numer: 23694, z dnia 2006-10-25

AltaSoft s.c. świadczy usługi softwarowe i outsourcingowe na rzecz polskich i zagranicznych klientów. W firmie rozwijane jest także własne oprogramowanie używane do obsługi egzaminów i badań testami kwestionariuszowymi. W ramach kontraktów stałych tworzone jest m.in. oprogramowanie CORPORAL, służące do badania szybkości reakcji kierowców (C++, C#.NET) oraz oprogramowanie zarzadzające składowaniem i transportem w magazynach wysokiego składowania (C#.NET, PL SQL). Więcej informacji można znaleźć na stronie www.altasoft.pl

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 10/2006

Opis stanowiska

Realizacja zdefiniowanych zadań w zakresie całego cyklu tworzenia oprogramowania związanych z bieżącymi projektami informatycznymi realizowanymi przez AltaSoft s.c. na rzecz polskich i zagranicznych klientów.

Wymagania

Umiejętność programowania w językach C++ lub C# (Visual Studio 6.0 lub .NET) Umiejętność pisania zapytań w języku SQL ( szersza znajomość technologii bazodanowych będzie dodatkowym atutem) Czynna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Umiejętność pracy w zespole Zdolności analityczne, dokładność i sumienność, komunikatywność, samodzielność Chęć uzupełniania swojej wiedzy i umiejętności

Oferujemy

Ciekawą, zróżnicowaną tematycznie pracę w dobrze zintegrowanym zespole Kontakt z nowoczesnymi technologiami Możliwość uczestnictwa w warsztatach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje Miłą atmosferę W zależności od stażu pracy, możliwość pracy zdalnej i elastyczny system rozliczania czasu pracy Satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatnie do reprezentowanych kompetencji i jakości realizowanych zadań