Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Produkcja sprzętu górniczego z zakwaterowaniem

Comac Jobs
śląskie, Katowice, Racibórz
5 500 - 6 500 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1105 dni temu

Ogłoszenie numer: 5554695, z dnia 2021-09-08

Comac Jobs

O firmie Comac Jobs s.r.o.

Jesteśmy dynamiczną, szybko rozwijającą się firmą na czeskim rynku pracy. Względem ilości zatrudnionych pracowników i współpracujących firm jesteśmy jedną z największych agencji pracy w Czechach. Nasi partnerzy pochodzą z różnych gałęzi przemysłu a dzięki wąskiej współpracy zwiększamy kompetencje naszych konsultantów i specjalistów. Zyskane doświadczenie wykorzystujemy nie tylko przy współpracy z klientami ale też przy rekrutacji kandydatów.

Naszą Agencję Pracy tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie i rzetelnie pomogą Ci w doborze odpowiedniej dla Ciebie pracy za granicą. Zawsze z uśmiechem służą pomocą naszym Klientom.

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Racibórz

Opis stanowiska

Dla naszego klienta spółki OSTROJ w Opavie , która jest znaczącym producentem asortymentu urządzeń górniczych dla wszystkich rodzai eksploatacji w kopalniach, głębinowych i innych wyrobów maszynowych o ponad 70-letniej tradycji produkcji .

Poszukujemy pracowników na stanowiska

- tokarz narzędziowy,

- szlifierz narzędziowy,

- ślusarz remontowy,

- ślusarz narzedziowy,

-spawacz TIG lub MIG MAG ,

- pracownik obsługi maszyn,

- hutnik,

Miejsce Pracy: Opava

Tel./WhatsApp: +48 881 449 766 lub +48 539 231 867

Wymagania

-Chęć do pracy
-Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
-Ukończona szkoła zawodowa lub techniczna na kierunku szlifierz,frezer, ślusarz, tokarz, mechanik
-Uprawienienia na obsługę suwanicy- mile widziany (możliwość zrobienia kursu na miejscu)
-Znajomość rysunku technicznego
-Sprawność manualna
-Oreintacja w dokumentacji technicznej
-Doświadczenie na podobnych stanowiskach pracy mile widziane

Oferujemy

Wynagrodzenie: 5500- 6500zł  (zależne od doświadczenia)

System zmianowy: 8h lub 12h

Transport: Własny z dopłatą do paliwa

Lub nasz transport , dla osób z dalszych rejonów Polski - możliwość zakwaterowania

25 dni urlopu
Możliwość nadgodzin – płacone dodatkowo
Umowa na cały etat +opłacone wszystkie składki
13. i 14. pensja
Dodatki za pracę w weekendy, święta
Dodatek za pracę na nocnej zmianie
Dodatek do posiłku
Premie indywidualne
Ubezpieczenie w Czechach
Możliwość rozwoju osobistego
Stabilne zatrudnienie