Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Product Regional Manager

C.P.B. COLUMEN
małopolskie
praca stacjonarna
4970 dni temu

Ogłoszenie numer: 138304, z dnia 2011-03-10

poszukuje

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: Polska Południowa

Opis stanowiska

  • realizacja planów sprzedażowych w podległych regionach działania,
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • monitorowanie rynku budowlanego oraz bieżąca obsługa inwestycji i wykonawców,
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów dla odbiorców,
  • przygotowanie raportów i sprawozdań zgodnie z zaleceniami przełożonego.

Wymagania

  • preferowany wiek min. 30 lat
  • wykształcenie min. średnie
  • min.3 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w branży budowlanej,
  • znajomość regionalnego rynku hurtowni i wykonawców,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
  • umiejętność organizowania pracy własnej w terenie oraz podejmowania decyzji,
  • orientacja na osiąganie wyników,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office).

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów,
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • system wynagrodzeń doceniający zaangażowanie oraz sukcesy pracownika w sprzedaż, a jednocześnie gwarantujący stały bazpieczny poziom dochodów.