Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Product Manager

PLAKATIV Poland sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6461 dni temu

Ogłoszenie numer: 24962, z dnia 2007-01-09

PLAKATIV Poland sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji spektakularnych kampanii wielkoformatowych w głównych miastach Polski. Należy domiędzynarodowej sieci Plakativ Network.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Wprowadzenie do sprzedaży nowej usługi z działu ambient media. Współpraca z agencjami reklamowymi, eventowymi i klientami bezpośrednimi. Przygotowanie, koordynowanie oraz nadzór nad działaniami promocyjnymi zleceniodawców.

Wymagania

wykształcenie wyższe ( studia zaoczne), dobra znajomość j. angielskiego, biegła znajomość obsługi internetu oraz pakietu MS Office w tym Power Point, samodzielność, skuteczność, doświadcznie w sprzedaży, znajomość branży reklamowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Stałe wynagrodzenie + prowizja od kontraktu