Zobacz więcej ofert pracy

Product Manager

Variant S.A.
Kraków
praca stacjonarna
4985 dni temu

Variant S.A. spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m.in. kosmetyków, klejów i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku. Niekwestionowanym liderem w dziedzinie sprzedaży opasek i obejm metalowych. Oferujemy ponad 15 tys. pozycji asortymentowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: PM/2011

Zadania:

Osoby zatrudnione na stanowiskach Product Manager odpowiedzialne będą za prowadzenie i zarządzanie grupą produktów, wprowadzanie nowych produktów do oferty, ich rozwój, planowanie sprzedaży, zakupów i marż, prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów wewnętrznych.

Docelowo poszukujemy Product Managerów do różnych grup produktowych m.in. szyby samochodowe, wyposażenie serwisów, oleje silnikowe, produkty Fast Moving z branży motoryzacyjnej

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnych stanowiskach
  • mile widzialna znajomość produktów branży motoryzacyjnej
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – pismo i mowa
  • umiejętności negocjacyjnych
  • umiejętności interpersonalnych i komunikatywności
  • konsekwencji w działaniu
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • praktycznej znajomości MS OFFICE
  • prawa jazy kat. B potwierdzonego minimum 2-letnią praktyką w prowadzeniu samochodu
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania
  • realną możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy