Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Product Manager

Sedlak & Sedlak
śląskie, woj. śląskie + cała Polska
praca stacjonarna
5139 dni temu

Ogłoszenie numer: 112347, z dnia 2010-09-01

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, od kilkunastu lat będąca liderem w branży produktów z tworzyw sztucznych. W związku z rozwojem rynku aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, woj. śląskie + cała Polska

Nr Ref.: 40/10

Opis stanowiska

- sprzedaż dla klientów biznesowych na rynku krajowym - rozwijanie rynków zagranicznych - kontakty i negocjacje z kluczowymi klientami - tworzenie strategii sprzedażowych - realizacja zaplanowanego obrotu - przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby władz spółki

Wymagania

- wykształcenie wyższe - minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży na rynku B2B - mile widziane doświadczenie w branży opakowań dla przemysłu spożywczego - praktyczne doświadczenie związane z pozyskiwaniem nowych klientów oraz budowaniem relacji biznesowych - zorientowanie na realizację powierzonych zadań - potwierdzone umiejętności negocjacyjne - umiejętność nawiązywania relacji biznesowych - rozwinięte umiejętności interpersonalne - doskonała organizacja pracy - odpowiedzialność i zaangażowanie - gotowość do inicjowania nowych rozwiązań - nastawienie na ciągłą poprawę standardów i jakości pracy - znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- w zależności od umiejętności oraz doświadczenia Kandydata wynagrodzenie na poziomie 6 000 – 12 000 PLN + narzędzia pracy