Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Process Engineer

Fair Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
5005 dni temu

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy bogate doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce.

Kraków
Numer referencyjny: PR/NOR/1901
Opis stanowiska:

Liczba wakatów: 1

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Miejsce pracy: zatrudnienie w biurze projektowym w Krakowie. Realizacja projektów w Krakowie i w  Norwegii

Opis pracodawcy:

Naszym Klientem jest jedną z wiodących na polskim rynku firm inżynieryjnych z siedzibą w Krakowie.

Nasz Klient świadczy kompleksowe usługi inżynieryjne dla przemysłu naftowego, petrochemicznego, budownictwa i energetyki na terenie całej Europy. Pracownicy zatrudnieni w krakowskim oddziale firmy będą zaangażowani w realizację aktualnie prowadzonych międzynarodowych projektów.

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie małych zespołów inżynierów
  • przygotowywanie projektów, dokumentacji, sposobów działania
  • optymalizacja procesów technologicznych
  • przygotowywanie symulacji i modeli
  • przygotowywanie specyfikacji sprzętu
  • dbanie o bezpieczeństwo i ochronę środowiska (HAZOP, ENVID, SIL)
Wymagania:
  • Minimum 8 lat doświadczenia w projektowaniu dla przemysłu rafineryjnego lub chemicznego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróżowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • znajomość jednego z programów: Hysys, PRO/II, PROMAX, Flarenet, Flaresim, Basic
  • znajomość norm i standardów API 520, 521, 526, 527, 2000
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
Oferujemy:
  • Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w ramach pracy w firmie międzynarodowej.
  • Dostęp do najnowszych technik oraz oprogramowania używanego w projektowaniu i zarządzaniu
  • Możliwość rozwoju osobistego wynikajacego z pracy w wielokulturowym środowisku
  • Bogaty program szkoleń w kraju oraz w Norwegii, wspomaganie indywidualnych form edukacji
  • Możliwość pracy za granicą (Stavanger)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + specjalne nagrody i premie za osiągnięte wyniki
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Wyśmienite warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży, mieszkania oraz ubezpieczenia)
  • Możliwość podróżowania z rodziną
  • Pomoc w ewentualnej relokacji
  • Przyjazne środowisko pracy

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883
z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.