Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Process and System Supporter French Speaker

manBase S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3967 dni temu

Talentica – innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: KRR/005/JG/P
Zadania:
  • wspieranie wewnętrznych narzędzi i rozwiązań
  • ścisła wspraca z zespołem księgowości
  • identyfikacja potencjalnych obszarów rozwoju systemu

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • znajomość języka angielskiego
  • wiedza techniczna
  • wiedza na temat funkcjonowania systemu (np. SAP, Oracle czy inne) będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie AP/AR/Project Accounting będzie atutem

Oferujemy:
  • szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
  • darmową, prywatną opiekę medyczną
  • pakiet świadczeń dodatkowych
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922