Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Prezesa Zarządu

    Adamowscy Sp. z o.o.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat   5 500 - 7 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Twój zakres obowiązków: Wsparcie Prezesa Zarządu: Zapewnienie kompleksowego wsparcia administracyjnego i organizacyjnego dla Prezesa Zarządu w codziennej pracy oraz realizacji celów biznesowych. Zarządzanie Kalendarzem i Organizacja Spotkań: Planowanie i koordynacja spotkań, konferencji,...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

Agencja Konsultingowa Sedlak & Sedlak
Kraków
praca stacjonarna
4354 dni temu

Naszym Klientem jest polska firma produkcyjno-handlowa działająca w branży wyposażenia wnętrz, zatrudniająca 100 pracowników.
W związku z reorganizacją struktur firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 25/12
Zadania:
  • przeprowadzenie zmian organizacyjnych i restrukturyzacji
  • budowanie oraz realizacja strategii spółki
  • operacyjne zarządzanie działalnością firmy
  • rozwój firmy w oparciu o wprowadzanie nowych produktów i ekspansję terytorialną
  • kompleksowy nadzór nad firmą i jej wynikami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 10 letnie doświadczenie zawodowe
  • minimum 4 lat doświadczenia w operacyjnym zarządzaniu spółką produkcyjno-handlową
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu zmian organizacyjnych
  • doświadczenie w tworzeniu strategii rozwoju firmy
  • znajomość prawnych i finansowych zasad funkcjonowania spółek prawa handlowego
  • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych i zarządzania kanałami sprzedaży
  • gotowość do podejmowania decyzji, zdecydowanie w działaniu
  • umiejętność poszukiwania oraz wdrażania nowych rozwiązań i strategii
  • ukierunkowanie na realizację założonych celów
  • wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych, umiejętność wywierania wpływu
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • dynamizm i proaktywne podejście do pracy
  • co najmniej dobra znajomość j. angielskiego

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.