Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
PRAKTYKANT - BAZY DANYCH

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
4765 dni temu

Wiodący wydawca prasy branżowej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • wsparcie przy tworzeniu i aktualizacji baz danych.

Wymagania:

  • student,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność i skrupulatność,
  • odpowiedzialność i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków,

Oferujemy:

  • odbycie bezpłatnych praktyk w wymiarze do 40h tygodniowo,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • referencje z odbytych praktyk,
  • przyjazną atmosferę.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).