Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Pracowników Magazynu – Operatora Wózka Widłowego

Rovita S.A.
Kraków
praca stacjonarna
5023 dni temu

Ogłoszenie numer: 131384, z dnia 2011-01-17

Rovita S.A.

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów art. spożywczych
w Polsce. Nasz zespół tworzy ponad 100-u Magazynierów.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatek na:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Praca przy rozładunku i załadunku;
  • Bieżąca obsługa wózka widłowego.

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Doświadczenia min. 1 rok;
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Dobry stan zdrowia,
  • Mile widziane wykształcenie średnie.

Oferujemy

  • Stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia.