Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Pracownika do biura podróży i prowadzenia ośrodka turystycznego w Bieszczadach (z zakwaterowaniem)

Agencja Turystyczno-Usługowa Bawdim
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4796 dni temu

Czołowy organizator wypoczynku w Bieszczadach

Zadania:
  • prowadzenie ośrodka wypoczynkowego
  • realizacja imprez turystycznych
  • zapewnienie właściwego funkcjonowania obsługi administracyjno-gospodarczej ośrodka
  • kierowanie pracą biura,
  • tworzenie ofert,
  • realizacja imprez turystycznych,
  • marketing.
Wymagania:
  • znajomość zagadnień turystycznych i ekonomicznych,
  • biegła obsługa komputera,
  • umiejętność kierowania grupą,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności organizacyjnych i umiejętności zarządzania zespołem
  • znajomości zagadnień turystycznych (obsługa ruchu turystycznego, rekrutacja personelu,marketing, tworzenie ofert)

Oferujemy:
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy,
  • przyjazną atmosferę środowiska pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie.
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)