Najnowsze oferty pracy

  • Dozorca / Stróż

    Stropy Małro Sp. z o.o. Sp. k.   Radzionków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 300 zł brutto/mies.
    14 godz.
    Opis stanowiska: Nadzór nad obiektami firmy (halami produkcyjnymi, magazynem, budynkiem administracyjnym, terenem zewnętrznym), Obsługa systemu monitoringu, Nadzór nad osobami wchodzącymi i wychodzącymi z obiektu, Reagowanie na niepokojące sytuacje, Kontrola i rejestracja wjazdów oraz...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Dozorca Mazowieckie
Pracownik w Zespole ds. Ochrony Mienia

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu
mazowieckie, Kajetany/k.Nadarzyna (pow. pruszkowski)
praca stacjonarna
3054 dni temu

Ogłoszenie numer: 1130739, z dnia 2016-06-09

 Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu (IFPS) poszukuje do pracy w ośrodku w Kajetanach

pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Kajetany/k.Nadarzyna (pow. pruszkowski)

Wymagania

Oczekujemy:

  • samodzielności, dyspozycyjności, odpowiedzialności,
  • sumienności i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • umiejętności działania w sytuacjach stresowych,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • niekaralności,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

Mile widziane dodatkowe umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia elektryczne do 1kV lub wyższe,
  • uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi,
  • doświadczenie na stanowisku konserwatora lub hydraulika.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w stabilnej, renomowanej instytucji,
  • stabilność zatrudnienia.