Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Pracownik techniczny

Biuro Projektów Deyle Polska sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5127 dni temu

Ogłoszenie numer: 116876, z dnia 2010-10-05

BP Deyle Polska sp. z o.o. – filia międzynarodowej firmy z prawie 50-letnią tradycją oraz z 25-letnią tradycją w zarządzaniu obiektami sportowo rekreacyjnymi zatrudniającej pod marką StarwatersŽ na terenie Niemiec prawie 500 osób- z przyjemnością informujemy, że otwieramy największy i najnowocześniejszy w Polsce obiekt Termy Rzymskie – Świątynia Zdrowia i Energii. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • dbanie o dobry wizerunek Term
  • praca na zmiany, również w weekendy

Wymagania

  • wykształcenie w zawodzie elektryk lub hydraulik
  • długoletnie doświadczenie zawodowe
  • mile widziana znajomość techniki basenowej
  • umiejętności wykonywania prac ogrodowych
  • wiek od 30 do 50 lat
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność, stanowczość i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność obsługi komputera
  • otwartość na nowe wyzwania i zadania

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • interesujące szkolenia i bezpłatną praktykę