Najnowsze oferty pracy

  • Sprzedawca

    Inter Cars S.A.   Józefów    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Zadania, na stanowisku: Obsługa klienta w zakresie sprzedaży; Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej;
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik techniczny obsługi samochodów

JOKA KAMIŃSKI sp. j.
Katowice
praca stacjonarna
4754 dni temu

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem samochodów osobowych.

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • dbanie o czystość samochodów (mycie i sprzątanie),
  • opieka nad magazynem części,
  • koordynacja sezonowej wymiany opon,
Wymagania:
  • prawo jazdy kategorii B,
  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość elastycznego czasu pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)