Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Pyskowice
PRACOWNIK SERWISU

Z.U.H. LABUSEK JAN
Pyskowice
praca stacjonarna
5535 dni temu

Ogłoszenie numer: 66012, z dnia 2009-05-20

W naszej ofercie posiadamy pełny zakres usług serwisowych. Oferujemy wymianę i naprawę ogumienia renomowanych firm. Prowadzimy serwis opon RunOnFlat. Przeprowadzamy kompleksowe badania techniczne pojazdów jednośladowych, samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników samochodowych i rolniczych, autobusów oraz wszelkiego rodzaju przyczep i naczep cieżarowych. Wykonujemy usługi serwisowe samochodowych układów elektronicznych oraz układów klimatyzacji. W naszej ofercie są również wszelkie naprawy mechaniczne oraz kompleksowe przeglądy techniczne.

Miejsce pracy: Pyskowice

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie, sporządzanie zleceń napraw,
  • Sporządzanie i realizacja zamówień,
  • Zaopatrzenie,
  • Kontrola Techniczna wykonanych zleceń.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (znajomość budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych),
  • Obsługa komputera,
  • Znajomość MS Office.

Oferujemy

  • Szkolenia w zakresie branży motoryzacyjnej i obsługi klienta

Wynagrodzenie

Od 1500 do 4000 PLN