Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
PRACOWNIK SERWISU DS. KONTAKTU Z KLIENTEM

Siko Polska Sp. z o.o.
śląskie, Trzebinia
praca stacjonarna
5806 dni temu

Ogłoszenie numer: 48394, z dnia 2008-08-22

Renomowana firma międzynarodowa związana z usługami B2B, lider w swojej branży, poszukuje do swojego oddziału w Trzebini kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Trzebinia

Nr Ref.: 02/2008

Opis stanowiska

Zadania spoczywające na zatrudnionej osobie to m.in.: kontrola techniczna floty, wykonywanie drobnych napraw w kontenerach biurowych , przygotowywanie dokumentacji zleceń, bieżący kontakt z klientami na budowach.

Wymagania

- wykształcenie średnie, wskazane techniczne, - mile widziane doświadczenie związane z usługami B2B, - komunikatywność, otwartość, energia i samodzielność w działaniu, - prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

- ciekawą pracę, - telefon komórkowy, - samochód służbowy, - odpowiednie wynagrodzenie.