Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Restauracji

Restauracja McDonald's
świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice
praca stacjonarna
1953 dni temu

Ogłoszenie numer: 2391880, z dnia 2019-05-14

Jesteśmy firmą franczyzową, posiadającą w swej organizacji 5 restauracji. Obecnie zatrudniamy około 250 osób. Wśród pracowników są zarówno studenci jak i seniorzy, a także osoby z niepełnosprawnościa czy młode matki. Każdy z pracowników ma gwarantowaną umowę o pracę a także szanse na awans.

Miejsce pracy: świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice

Opis stanowiska

Szukasz firmy, która Cię doceni i w której zyskasz możliwości rozwoju umiejętności i awansu? Chcesz pracować ramię w ramię z fajnymi ludźmi, w zgranej ekipie? Chcesz pogodzić elastyczność ze stabilnością zatrudnienia i pewnymi warunkami?

Witamy w McDonald's!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Restauracji w:

Mielcu - 694 496 013

Tarnobrzegu - 608 203 622

Stalowej Woli - 734 196 282

Ostrowcu Świętokrzyskim - 795 159 778

Starachowicach - 664 160 976

Za co będziesz odpowiadać?

  • przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień
  • prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem
  • możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia na różnych etapach życia zawodowego
  • realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji
  • uczciwe warunki (wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę)
  • elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi zobowiązaniami (np. szkołą, studiami, opieką nad dziećmi itp.)