Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Łaziska Górne
Pracownik Produkcji

WILK ELEKTRONIK S.A.
Łaziska Górne
praca stacjonarna
4980 dni temu

Ogłoszenie numer: 125293, z dnia 2010-12-08

Wilk Elektronik S.A. Firma o ugruntowanej od 20 lat pozycji na polskim rynku komputerowym, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łaziska Górne

Nr Ref.: 11/PP/2010

Opis stanowiska

- Produkcja wyrobów elektronicznych - Testowania wyrobów - Obsługa maszyn i urządzeń

Wymagania

- Sprawność manualna - Dokładność i precyzja - Bardzo dobry wzrok - Umiejętność pracy w grupie - Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym - Pracowitość - Uczciwość

Oferujemy

- Odpowiedzialna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie - Stabilne zatrudnienie - Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju własnego - Przyjazna atmosfera pracy