Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
Pracownik produkcji-Tychy

Work Express Sp.zo.o.
Tychy
praca stacjonarna
6030 dni temu

Ogłoszenie numer: 42496, z dnia 2008-03-24

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego Work Express Sp. z o.o. (certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 1116/2 1116/1a). Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr Ref.: 116/234/HI

Opis stanowiska

* układanie zamówień wg specyfikacji * pakowanie wyrobów z artykułów spożywczych do kartonów * prace porządkowe na terenie magazynu firmy

Wymagania

* książeczka Sanepidu * dyspozycyjność od poniedziałku do piątku * zaangażowanie * możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy

* pełny etat, umowę o pracę * praca na 2 zmiany * wynagrodzenie 9 zł brutto/h Dla osób z Mysłowic oferujemy częściowe pokrywanie kosztów dojazdu!