Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Pracownik produkcji konstrukcji aluminiowych

Polbet S.A.
Katowice
praca stacjonarna
5842 dni temu

Ogłoszenie numer: 46986, z dnia 2008-07-18

Polbet S.A.

jest firmą działająca na rynku budownictwa przemysłowego od 1994 roku. Działający w ramach POLBET S.A. nowocześnie wyposażony dział konstrukcji aluminiowych projektuje i wykonuje ślusarkę aluminiową standardową oraz na specjalne zamówienia.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Zatrudnimy 4 pracowników warsztatu produkcji systemowych konstrukcji aluminiowych (ewentualnie osoby do przyuczenia)

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe: ślusarz
  • absolwent technikum mechanicznego
  • chęć nauki i poznania nowych technologii
  • rzetelność
  • praca w systemie 2 zmianowym
  • Oferujemy

    Stałą, stabilną pracę w firmie funkcjonującej na rynku budownictwa przemysłowego od 14 lat