Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Pracownik produkcji - Gliwicka Strefa Ekonomiczna (MG)

Work Express Sp.zo.o.
śląskie, Glwice
praca stacjonarna
6293 dni temu

Ogłoszenie numer: 30866, z dnia 2007-06-27

Dla znanego producenta regałów przemysłowych Agencja Work Express zatrudni osoby do pracy tymczasowej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Glwice

Nr Ref.: 57/289/MG

Opis stanowiska

- praca przy produkcji regałów przemysłowych - obsługa maszyn, w tym suwmiarki

Wymagania

- wykształcenie zawodowe - znajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym - umiejętność obsługi suwmiarki - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

- praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - pełny etat - stabilność zatrudnienia (umowa o pracę) - atrakcyjne wynagrodzenie