Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Pracownik Obsługi Klienta

Work Express Sp.zo.o.
małopolskie
praca stacjonarna
6029 dni temu

Ogłoszenie numer: 41882, z dnia 2008-03-25

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: 076/02/08/POK

Opis stanowiska

- Obsługa klientów w zakresie informacji dotyczących stanu zamówienia, reklamacji, harmonogramu logistycznego, aktualnych ofert - Dbanie o prawidłowy przepływ informacji do pozostałych działów i oddziałów firmy. - Udział w projektach marketingowych - Układanie list transportowych - Współpraca z przedstawicielem zewnętrznym firmy

Wymagania

- Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - Doświadczenie w zakresie obsługi logistycznej - Dobra obsługa programów: Word, Excel, Corel Draw - Prawo jazdy kat. B i własny samochód - Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego - Samodzielność i umiejętność analitycznego podejścia do zadań

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie - Zwrot kosztów dojazdu - Możliwość awansu i rozwoju zawodowego