Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Pracownik Marketingu / Handlowiec

Zakł. Artykułów Ściernych "ARMES" Sławomir Zadrużniak
Kraków
praca stacjonarna
6434 dni temu

Ogłoszenie numer: 24783, z dnia 2006-12-04

Firma Armes znana jest na rynku materiałów ściernych od ponad 10 lat. Od początku swojej działalności nasza firma oferuje wysokiej jakości materiały ścierne, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i w usługach. Wyroby nasze produkowane są z doskonałych surowców niemieckiej firmy Starcke GmbH, której jesteśmy generalnym przedstawicielem w Polsce. Produkty Starcke GmbH wytwarzane są na nowoczesnych urządzeniach w oparciu o najnowsze technologie, a posiadany certyfikat ISO 9002 gwarantuje otrzymanie produktu o najwyższych parametrach jakościowych. Ważnym elementem działalności firmy Armes jest eksport. Główne kierunki eksportu to: Austria, Białoruś, Dania, Finlandia, Portugalia, Niemcy, Wielka Brytania. Posiadamy również stałą coroczną ekspozycje na Międzynarodowych Targach Poznańskich, oraz innych imprezach wystawienniczych w Polsce. Firma Armes zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość obsługi swoich klientów, poprzez profesjonalną obsługę marketingową i doradztwo techniczne w zakresie doboru i zastosowania narzędzi ściernych.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Producent narzędzi ściernych poszukuje pracowników do biura w Krakowie. Zakres obowiązków: - nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami, - bieżąca obsługa klientów, - rozmowy handlowe, - badanie rynku.

Wymagania

- absolwenci z wykształceniem wyższym technicznym, - bardzo dobra znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego, - biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (Word i Excel), - umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, - komunikatywność, samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

Proponujemy pracę w znanej i szybko rozwijającej się firmie, w młodym zespole z możliwością poznawania nowych technologii.