Pracownik kwiaciarni

KWIACIARNIA DORIS
Gdańsk
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
9 dni temu

Ogłoszenie numer: 9097825, z dnia 2024-06-20

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Projektowanie i tworzenie bukietów
  • Opieka nad roślinami (doniczkowe i cięte)

Wymagania

  • Doświadczenie florystyczne
  • Wyczucie estetyki
  • Skuteczna komunikacja
  • Elastyczność

Oferujemy

  • Umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj