Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Pracownik Kawiarni - Szczecin

CHI Polska S.A.
Szczecin
praca stacjonarna
6833 dni temu

Ogłoszenie numer: 17013, z dnia 2006-01-02

Nasi współpracownicy to ludzie dynamiczni, kreatywni. Jeśli Ty również jesteś osobą ambitną i operatywną, kochasz ludzi i pracę z nimi, To na pewno jesteś osobą, której poszukujemy!

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika kawiarni należy: - bezpośrednia obsługa klienta, - przygotowanie kawy, - sprzedaż produktów z menu - dbanie o czystość kawiarni

Wymagania

- wykształcenie średnie, - umiejętność współpracy w grupie, - otwartość, komunikacyjność, - książęczka Sanepidu - niewielkie doświadczenie w gastronomii mile widziane

Oferujemy

atrakcyjne warunki zatrudnienia, szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego