Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Pracownik Kawiarni - Kraków

CHI Polska S.A.
Kraków
praca stacjonarna
6662 dni temu

Ogłoszenie numer: 20982, z dnia 2006-06-22

Nasi współpracownicy to ludzie dynamiczni, kreatywni. Jeśli Ty również jesteś osobą ambitną i operatywną, kochasz ludzi i pracę z nimi, To na pewno jesteś osobą, której poszukujemy!

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika kawiarni należy: - bezpośrednia obsługa klienta, - przygotowanie kawy, - sprzedaż produktów z menu, - dbanie o czystość kawiarni

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe, - dyspozycyjność także w weekendy, - umiejętność współpracy w grupie, - otwartość, komunikacyjność, - książeczka Sanepidu -- niewielkie doświadczenie w gastronomii mile widziane

Oferujemy

atrakcyjne warunki zatrudnienia, szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Lagardère Travel Retail, jeden z dwóch oddziałów Grupy Lagardère, jest światowym liderem branży travel retail.

Posiadając ponad 160 lat doświadczenia w handlu w miejscach podróżnych, od czasu otwarcia pierwszej księgarni w 1852 roku w Paris Gare de Lyon, każdego dnia zapewniamy nowe doświadczenia naszym Klientom.

Projektujemy i dostarczamy  optymalne rozwiązania dla osób wynajmujących powierzchnie handlowe i dążymy do tego, by zostać ich partnerem pierwszego wyboru.

W 2022 roku, prowadząc ponad 5000 sklepów w kategoriach: Travel Essentials, Duty Free & Fashion i Foodservice na lotniskach, dworcach kolejowych oraz w ramach innych koncesji w 42 krajach na całym świecie, wygenerowaliśmy wynik ze sprzedaży na poziomie 5,2 mld €.