Najnowsze oferty pracy

  • Pomoc Domowa

    Klient portalu Praca.pl   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  aplikuj bez CV
    13 godz.
    Do obowiązków należą głównie prace pielęgnacyjne związane z ogrodem (osoba z doświadczeniem lub wykształceniem ogrodniczym) oraz sprzątanie, mycie okien, prasowanie, pranie w domu.
  • Pracownik Terenów Zewnętrznych

    Sodexo Polska Spółka z o. o.   Łódź, Retkinia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    19 godz.
    Obowiązki: utrzymanie czystości terenów zewnętrznych, koszenie, grabienie liści, odśnieżanie w okresie zimowym, posypywanie solą / piachem, gospodarka odpadami. Wymagania: zaangażowanie i uczciwość, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w kierowaniu traktorem.
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Gospodarczy

Budokrusz Sp. z o.o.
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
4016 dni temu

BUDOKRUSZ jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu, kostki brukowej, wyrobów kanalizacyjnych oraz wyrobów budowlanych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

  • praca w ogrodzie, sprzątanie
  • Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, ul. Traugutta 44a.
Wymagania:
  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • Wykształcenie min. zawodowe.
Oferujemy:
  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (umowa o pracę).
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)