Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Pracownik fizyczny

Euro Clean-Air Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5144 dni temu

Ogłoszenie numer: 105735, z dnia 2010-06-16

Euro Clean-Air Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży HVACR, lider w zakresie czyszczenia systemów wentylacji i klimatyzacji. Aktualnie, w związku z nieprzerwaną rozbudową wewnętrznej struktury firmy, poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- Praca przy czyszczeniu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, montaż klimatyzatorów

Wymagania

- gotowość do pracy w godzinach nocnych i wyjazdów na terenie całego kraju - wysoka motywacja do pracy - dyspozycyjność - mile widziane: prawo jazdy, uprawnienia do pracy na wysokościach powyżej 3 m, - zaświadczenie SEP do 1 kw, aktualna książeczka z sanepidu oraz badania lekrskie od Lekarza Medycyny pracy - osoby bez nałogów

Oferujemy

- umowa o dzieło 10 -12zł/h plus premie uznaniowe - możliwość rozwoju zawodowego i awansu - diety i zakwaterowanie w przypadku wyjazdów - dla najlepszych możliwa zmiana formy zatrudnienia