Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pracownik działu wsparcia technicznego i działu szkoleń

CAD Projekt K&A s.c.; K. Dąbrowski, A. Sterczała
wielkopolskie
praca stacjonarna
4931 dni temu

Ogłoszenie numer: 134206, z dnia 2011-02-14

CAD Projekt K&A s.c. firma informatyczna z Poznania

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: 07/11

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na wybranym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • szkolenie klientów z obsługi oprogramowania
  • udzielanie szybkiej i sprawnej pomocy klientom w zakresie wsparcia technicznego
  • serwis techniczny oprogramowania
  • testowanie oprogramowania

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie min. średnie preferowane techniczne
  • praktyczna wiedza z zakresu zagadnień informatycznych
  • mile widziana znajomość programów CAD

Ponadto od wszystkich kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomości obsługi komputera i Internetu
  • znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania
  • odpowiedzialności, komunikatywności i kreatywności
  • zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • dokładności, systematyczności, skrupulatności
  • samodzielności i elastyczności w działaniu.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w młodym zespole