Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Pracownik działu przygotowania inwestycji budowlanych oraz zamówień publicznych

Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6090 dni temu

Ogłoszenie numer: 40100, z dnia 2008-02-15

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Katowickie TBS-Sp. z o.o. poszukuje młodą, dobrze zorganizowaną, obowiązkową osobę do działu przygotowania inwestycji budowlanych. Pracownik będzie uczestniczył przy pracach przygotowawczych planowanych przez Spółkę przedsięwzięć budowlanych w tym współpraca z wydziałami Urzędu Miasta Katowice oraz dostawcami mediów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe–najbardziej preferowane prawnicze, - praktyka urzędnicza mile widziana - umiejętność posługiwania się edytorem tekstu WORD oraz arkuszami kalkulacyjnymi EXCEL, - znajomość następujących aktów prawnych: prawo budowlane w tym w szczególności przepisy z zakresu warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, prawo zamówień publicznych, ustawa o gospodarce nieruchomościami, ustawa o zagospodarowaniu przestrzennym.

Oferujemy

- pierwsza umowa o pracę na trzymiesięczny okres próbny; - wymiar czasu pracy: pełny etat - termin zatrudnienia: jesteśmy zainteresowani jak najszybszym podjęcie pracy