Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Pracownik działu pozyskiwania inwestycji

PB START
Kraków
praca stacjonarna
4880 dni temu

Ogłoszenie numer: 141210, z dnia 2011-04-05

Przedsiębiorstwo Budowlane START jest firmą z długoletnim stażem na krakowskim rynku deweloperskim, obecnie prowadzimy równolegle sprzedaż 5 inwestycji mieszkaniowych w terenie Krakowa. Zajmujemy się przygotowaniem inwestycji od A-Z.

Mamy wdrożony system zarządzania Jakościa oraz jesteśmy wyróżniani na tle krakowskich deweloperów - ostatnio przez miesięcznik FORBES.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie ofert spełniających określone kryteria inwestycyjne
  • Nawiązywanie kontaktów ze sprzedającym, negocjowanie zakupu nieruchomości
  • Rozpoznanie i przygotowanie inwestycji od strony prawnej

Wymagania

  • Komunikatywność, dobra prezencja i ugodowy charakter
  • Znajomość zagadnień związanych z nieruchomościami
  • Wyższe wykształcenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stałą pracę na pełny etat
  • Dobre warunki wynagrodzenia adekwatne do rezultatu
  • Pracę w zgranym zespole