Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
pracownik dzialu obslugi klienta

Salon Meblowy FORMAT
Kraków
praca stacjonarna
6292 dni temu

Ogłoszenie numer: 29520, z dnia 2007-04-26

Jesteśmy jednym z najstarszych Salonów Meblowych w Krakowie. Źródłem naszego sukcesu jest zaangażowanie, pasja i kompetencje naszych pracowników.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

-obsługa klientów wewnętrznych (m.in. udzielanie informacji, sprzedaż, przyjmowanie zamówień, doradztwo) -wystawianie dokumentów księgowych (faktury, KP) -prowadzenie dokumentacji biura

Wymagania

-co najmniej wykształcenie średnie (matura), preferowane wyższe -doświadczenie w obsłudze klienta, -znajomość MS Office, -wysokie umiejętności interpersonalne, -wysoka kultura osobista, -dyspozycyjność

Oferujemy

• ciekawą i satysfakcjonującą pracę • przyjazną atmosferę w młodym zespole, • możliwość bezpośredniego wpływu na sukces firmy, • możliwość zdobywania doświadczeń na różnych płaszczyznach, • wynagrodzenie podstawa + prowizja uzależniona od wyników i zaangażowania w powierzone zadania