Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. WŁOSKIEGO

Timken Polska sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
4802 dni temu
timken_gora.jpg

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk, stali oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 17.000 pracowników w zakładach i biurach zlokalizowanych w 26 krajach na całym świecie.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA
ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. WŁOSKIEGO

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja procesów logistycznych dla zapewnienia terminowej obsługi zdefiniowanej grupy klientów rynku włoskiego (obsługa zamówień, monitorowanie terminów dostaw, rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z procesem dostawy).
  • Współpraca zarówno w zespole obsługi klienta, jak i z innymi działami firmy Timken na całym świecie (produkcja, finanse, marketing, sprzedaż, magazyn, transport).
Wymagania:
  • wykształcenie licencjackie/magisterskie (filologiczne/ekonomiczne lub inne)
  • biegła znajomość języka włoskiego oraz znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja i priorytetyzacja pracy
  • umiejętność logicznego myślenia
  • szybkie przyswajanie wiedzy i umiejętność współpracy w zespole
  • znajomość środowiska Windows XP oraz arkusza Microsoft Excel
  • znajomość SAP R/3 oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość praktycznego wykorzystania znajomości języków obcych
  • wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku
  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
timken_prawa.jpg