Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA (JĘZYK WŁOSKI I ANGIELSKI)

Timken Polska sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
4942 dni temu

Ogłoszenie numer: 128911, z dnia 2011-01-03

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk, stali oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 17,000 pracowników w zakładach
i biurach zlokalizowanych w 26 krajach na całym świecie.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

Obowiązki:

    - Koordynacja procesów logistycznych dla zapewnienia terminowej obsługi zdefiniowanej grupy klientów rynku włoskiego (obsługa zamówień, monitorowanie terminów dostaw, rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z procesem dostawy).
    - Współpraca zarówno w zespole obsługi klienta, jak i z innymi działami firmy Timken na całym świecie (produkcja, finanse, marketing, sprzedaż, magazyn, transport).

Wymagania

- wykształcenie licencjackie/magisterskie (filologiczne/ekonomiczne lub inne)
- biegła znajomość języka włoskiego oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- dobra organizacja i priorytetyzacja pracy
- umiejętność logicznego myślenia
- szybkie przyswajanie wiedzy i umiejętność współpracy w zespole
- znajomość środowiska Windows XP oraz arkusza Microsoft Excel
- znajomość SAP R/3  oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- intensywne szkolenie pod okiem doświadczonego pracownika
- wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku
- pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole