Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Administrator Floty Wrocław
Pracownik działu obsługi floty samochodów

Autocash Sp. z o.o.
Wrocław
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
567 dni temu

Ogłoszenie numer: 7787859, z dnia 2022-12-27

www.autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Umawianie serwisów okresowych
  • Sezonowa wymiana opon (zakup, umawianie wymian)
  • Obsługa telefoniczna awarii
  • Obsługa telefoniczna klientów

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Znajomość zagadnień z zakresu serwisu pojazdów samochodów
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjnie warunki zatrudnienia