Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
PRACOWNIK DZIAŁU KADR

Grudnik KRAKÓW Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6108 dni temu

Ogłoszenie numer: 35865, z dnia 2007-11-06

Firma Handlowa z siedzibą w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- sporządzanie, prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji personalnej pracowników, - prowadzenie ewidencji: czasu pracy, absencji, urlopów, zwolnień lekarskich, - przygotowywanie danych do listy płac, - współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( ZUS, Urząd Skarbowy) w zakresie dotyczącym kadr i płac, - przygotowanie sprawozdań i deklaracji dotyczących zagadnień kadrowo-płacowych,

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,  - min 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku, - znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych, ZUS, - dobrej znajomości programu kadrowo-płacowego, - mile widziana znajomość programu CDN Optima - biegła obsługa komputera w tym pakietu MS Office

Oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,