Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik recepcji i rezerwacji

    ibis Styles Szczecin Stare Miasto   Szczecin    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Twój zakres obowiązków W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem.
  • Recepcjonista (k/m)

    Mercure & Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    7 dni
    MISJA W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, jak i dotychczasowego doświadczenia, zdobytej wiedzy, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, doskonałą i przyjazną obsługą, jak i indywidualnym , zorientowanym na ich potrzeby podejściem. OSOBOWOŚĆ I...
  • Recepcjonista

    Novotel & ibis Kraków Centrum   Kraków    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    14 dni
    Twoja misja W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem.
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik ds. rezerwacji

Amber Baltic Sp. z o.o.
Międzyzdroje
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
932 dni temu

Ogłoszenie numer: 6531471, z dnia 2022-02-28

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką grupą hoteli z 26 letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie.

Więcej informacji o nas znajdziesz na http://www.viennahouse.com

W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem!

Miejsce pracy: Międzyzdroje

Opis stanowiska

Jako Pracownik ds. rezerwacji:

  • będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż pokoi i usług,
  • informowanie gości o wszystkich produktach i usługach dostępnych w hotelu,
  • obsługę rezerwacji gości indywidualnych i grup turystycznych,
  • monitorowanie stanu obłożenia hotelu,
  • prowadzenie dokumentacji rezerwacyjnej,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z gośćmi,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • umiejętność badania potrzeb klientów,
  • dokładności.

Oferujemy

W zamian możesz liczyć na:

  • pracę z systemem operacyjnym OPERA,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dofinansowanie do dojazdów jeśli mieszkasz w okolicy,
  • zorganizowanie mieszkania jeśli jesteś z daleka,
  • szereg szkoleń,
  • udział w ubezpieczeniu grupowym,
  • miesięczne premie za realizacje założeń budżetowych,
  • dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego,
  • pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie dla dzieci pracowników na podręczniki oraz wakacje, dofinansowanie do obuwia pracowniczego, dofinansowanie do okularów, itp.),
  • dodatkowy płatny dzień wolny w dniu urodzin,
  • stawkę pracownicza dla Ciebie i bliskiej osoby na korzystanie ze wszystkich hoteli sieci Vienna House.