Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Pracownik ds. administracyjno - biurowych

ABG Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4792 dni temu

Ogłoszenie numer: 157467, z dnia 2011-08-05

Firma ABG Sp. z o.o. z Katowic poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za prowadzenie spraw administracyjno - organizacyjnych
  • współpraca z Kancelarią prawną, Sądami, Urzędami i innymi instytucjami
  • obsługa sekretariatu
  • monitorowanie płatności
  • ustalanie priorytetów oraz zarządzanie projektami wymagającymi przestrzegania terminów
  • odpowiedzialność i nadzór nad dokumentacją potrzebną na spotkania
  • nadzór nad dokumentami firmy oraz zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w Kancelarii prawnej - minimum 2 lata
  • bardzo dobra znajomość edytora tekstów MS Word oraz dobra znajomość pozostałych aplikacji MS Office
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
  • samodzielność i skrupulatność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku w młodym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia