Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Pracownik do obsługi klienta

Auto Serwis Mysliwiecki S.C. I.J.Mysliwiecki
śląskie
praca stacjonarna
5436 dni temu

Ogłoszenie numer: 82372, z dnia 2009-11-30

Informacje na temat firmy można zobaczyć na stronie internetowej: http://blacharstwo.slask.pl/

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Obsługa klienta w serwisie blacharsko-lakierniczym,
  • Przyjmowanie samochodów do naprawy blacharsko-lakierniczej, zamawianie części zamiennych,
  • Kontrola prawidłowości przebiegu procesu naprawy przyjętych samochodów,
  • Sprawdzanie poprawności wykonywanych przez pracowników warsztatu czynności związanych z naprawą samochodu,
  • Wydawanie samochodów po naprawie,
  • Ciągły kontakt z klientem i firmami ubezpieczeniowymi nadzorującymi przebieg wykonywanych prac naprawczych.

Wymagania

  • Znajomość tematyki napraw powypadkowych,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność, sumienność.

Oferujemy

Wynagrodzenie uzależnione jest od wiedzy i doświadczenia danego pracownika - przewiduje się je w granicach 2000 - 2500zł na rękę.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN