Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
pracownik d/s kadr,płac,ZUS

OL-TAX OFFICE DORADCA PODATKOWY LESZEK OLCZAK
Tychy
praca stacjonarna
6025 dni temu

Ogłoszenie numer: 38821, z dnia 2008-01-17

firma od 1993 roku prowadzi Biuro Rachunkowe zarządzane przez doradcę podatkowego Pana Leszka Olczak

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kadrowo-płacową i ZUS klientom biura rachunkowego

Wymagania

wykształcenie minimum średnie o specjalności rachunkowość, finanse 2 lata praktyki z systemem SYMFONIA Kadry i Płace praktyczna obsługa kadrowa, płacowa i ZUS

Oferujemy

oferujemy pracę w młodym doświadczonym zespole z wynagrodzeniem adekwatnym do wykonywanych prac