Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK BIUROWY / ASYSTENTKA

Chem&Pol Co Eugeniusz Głuchowski
Warszawa
praca stacjonarna
5769 dni temu

Ogłoszenie numer: 51768, z dnia 2008-10-29

Firma handlowa – importer surowców chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu w tym farmaceutycznego i kosmetycznego poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 04/10/2008

Opis stanowiska

  • obsługa biura (telefony, faksy, poczta przychodząca/wychodząca)
  • obieg dokumentów i archiwizacja
  • wykonywanie drobnych czynności zleconych
  • wysyłanie przesyłek za pobraniem i listów
  • Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziany student kierunku administracji lub pokrewnego
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy
  • Oferujemy

  • umowa zlecenie na okres próbny